Transmetuar më 06-01-2018, 18:29

Një baba dhe djali i tij kanë transfomuar në mënyrë drastike trupin e tyre, në vetëm 6 muaj.

Ding Youwang, 53 vjeç, dhe Ding Guoliang, 32 vjeç, ishin mbi peshë dhe vendosën që të humbisnin disa kilogramë.Ishte Ding Youëang që inkurajoi babain e tij të shkonte në palestër, duke i premtuar se do të shkonte edhe ai së bashku me të për të bërë ushtrime fizike.Pasi filluan palestrën për gati 6 muaj, babë e bir, nga Provinca Fujian e Kinës juglindore, arritën që të kishin një trup super të tonifikuar dhe rezultatet ishin mahnitëse.Me punë dhe vullnet, mund të arrini gjithçka. /k.k/noa.al/