Transmetuar më 05-01-2018, 19:53

Aktin e parë seksual, ky burrë që shikoni në foton më poshtë, e mban mend fort mirë siç thotë. Por thekson me bindje se u çvirgjërua nga një femër aliene (jashtëtokësore).

David Huggins sot është 74 vjeç, por vetëm tani është bindur të flasë për mediat amerikane.

In addition to painting at his home, Huggins works part-time at a deli counter at a store in Hoboken, New Jersey

Prej shumë vitesh banues në Nju Xhersi pranë Nju Jorkut dhe prej një jete, aktiv në artin e pikturës, David Huggins thotë se kur ishte fare i ri, 17 vjeç, ai bëri seks, me një aliene.

Surrounded by paintings at the home he shares with his ex-wife - who declined to be interviewed for the documentary - Huggins explains matter-of-factly and in great detail the various experiences he claims to have had with extraterrestrials

Deklarimet e David Huggins kanë nxitur mediat amerikane të realizojnë një dokumentar me të. Ata kanë konstatuar një mori pikturash të cilat siç thotë ai, bazohen në lidhjet e tij me alienët.

Huggins says some of the 'beings' were smaller and calls them 'little greys;' he says in the documentary that he got the impressiont hey were workers

David Huggins thotë se vizitohet shpesh prej jashtëtokësorëve që nga viti 1960 kur ndodhi çvirgjërimi. Ai shton se në këtë ngjarje morën pjesë edhe disa dhjetëra djem të tjerë të vendbanimit të tij.

Huggins says that he believes hundreds of thousands of people around the world have  had similar experiences, particularly when they were children

“Isha duke ecur në pyllin pranë shtëpisë në Xhorxhia ku jetoja, kur pashë një femër të rrinte ulur poshtë një peme”, - rrëfen Davidi, i cili ka hedhur në tablo ato që thotë se ka parë dhe noa.al jua sjell në fotogalerinë e mëposhtme.

Huggins says that, during one experience 'there,' he was shown a room full of babies which the 'beings' told him were his children - and he imparted energy to them by touching the infants

“Sapo më pa, ajo u ngrit dhe nisi të më prekte. Menjëherë ndjeva një emocion të veçantë, eksitim dhe mezi po prisja të zhvishesha. Hoqa shpejt pantallonat dhe u hodha në tokë me atë mbi trupin tim”, - vijon Davidi rrëfimin e tij.

“Shumë shpejt kalova në ekstazë, ishte një orgazmë e paparë. Pak më vonë po e shihja në sy dhe nisi të më vijë keq për atë që ndodhi”, - vijon rrëfimi.

Huggins, who is originally from Georgia, says that he lost his virginity to a female 'being' in the woods when he was just 17

Ai thekson se femra që e çvirgjëroi ishte e bukur dhe me trup të mirë dhe e ka përshkruar në pikturën që gjeni më poshtë.

Por çfarë të veçante kishte kjo femër aliene ndryshe nga femrat e kësaj bote?

David përgjigjet: “Thuajse asgjë më pak apo më shumë. Thjesht kishte thonj goxha më të gjatë dhe sy shumë të mëdhenj”. /noa.al

Huggins claims that his experiences with the 'beings' included visits to the space they occupied, which he calls 'there'

Huggins says the creatures he encountered - and painted- occupied various forms, such as an insect-like being, pictured

Huggins says that his 'relationship with Crescent was warm and friendly and a little strange ... she was my girlfriend, really;' he concedes that it was 'a very unconventional relationship'

Director Abrahams says Huggins' paintings are what 'clinched' his decision to make the documentary, adding: 'They’re so cinematic. Each one tells a story … it’s like a narrative in each one. That’s a real gift for a filmmaker'

Huggins says his most recent experience with a being was about five or six months ago, when a female extraterrestrial held him in her arms before he woke up in his bed

«Έχασα την παρθενιά μου από μια εξωγήινη όταν ήμουν 17 ετών» λέει ένας 74χρονος Αμερικανός