Transmetuar më 05-01-2018, 11:10

Dietologia e njohur Viktoria Naço jep këshilla me vlerë për një drekë të shëndetshme.

Ajo publikon fotografitë e asaj që e cilëson një drekë të shëndetshme nga Real Diet.

Ky vakt përmban:

-vlera energjetike sipas nevojave trupore

-makro dhe mikro nutrient te balancuar

-përbërës natyral të gatuar me merak ku shija absolutisht nuk mungon!

Makarona integrale, me mish pule, domate të thatë, bizele, karrota, rigon, rozmarinë, majdanoz etj. /a.y/noa.al