Transmetuar më 11-12-2017, 08:23

Kanë lënë me gojë hapur të pranishmit në sallë por edhe teleshikuesit dy moderatoret e njohura kur kanë shkëmbyer një puthje "lesbike" live në emision.

Nëse ajo e Grande Fratello Vip ishte një edicion "me puthje", nuk mund të ishte më pak takimi i ish- prezantuesve të emisionit "Verisimo " në Itali.

Ato që kanë nxehur gjakrat kanë qenë dy moderatoret, Ilari Blasi dhe Silvia Toffani, të cilat kanë shkëmbyer një "puthje pasionante" duke çmendur publikun.

Në pak minuta fotoja e tyre duke u puthur ka bërë xhiron e botës nëpër rrjetet e shumta sociale.

Ajo që bie në sy është “shpërthimi” i bashkëshortes së ish- kapitenit të Romës, Francesko Toti, e cila në daljet e saj televizive nuk përbën lajm me skena të tilla. /b.l/noa.al/