Transmetuar më 07-12-2017, 22:21

Periudha e Dhjetorit është për shumë njerëz është një nga periudhat më të bukura.

Sigurisht kjo lidhet me festat e fundvitit.

Në këtë periudhë njerëzit janë më të ngrohtë dhe shkëmbejnë edhe dhurata me njëri tjetrin.

Ekspertët e horoskopit tregojnë se çfarë dhuratash pëlqejnë njerëzit që i përkasin shenjës së Luanit.

Luani e ka shumë qejf një veshje që ta bëjë të bjerë në sy.

Kështu që idealja do të ishte një veshje e modës së fundit, apo një veshje me ngjyra të theksuara, si e kuqja, e verdha ose ngjyrë ari.

 Ata duan të shkëlqejnë, kështu që nëse e arrini këtë dëshirë të tyre, do t’u bënit dhuratën e përkryer.

Madje, edhe një bizhuteri e mrekullueshme do t’i bënte luanët femra të ndihen si mbretëresha.

E rëndësishme është të përqendroheni në diçka të vlefshme./a.k/noa.al/