Transmetuar më 07-12-2017, 11:44

Ditën e sotme djali i aktorit të humorit Julian Deda feston ditëlindjen, duke bërë që babai i tij të emocionohet.

Juli ka bërë një urim ndryshe sot për djalin e tij, duke nxjerrë një bisedë mes tyre:

“Sot në mëngjes.

-O Baa, sa i emocionuar qenkam sot.

-Po pse mor Bab..?

-Se kam ditëlindjen pra dhe do harxhosh ca lek.

-Ta dish ti sa i emocionuar jam unë o zemër, jo për leket, por sepse po rritesh.

U bëfsh 100 vjeç Kampioni im. Të dua pafund”.

Juli është i martuar me Armandën prej afro 13 vitesh dhe si fryt i lidhjes mes tyre, janë bërë prindër të një djali dhe një vajze, Mateos dhe Reinas. /a.y/noa.al