Transmetuar më 06-12-2017, 20:27

Aktorja e humorit dhe njëkohësisht moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, më në fund shfaq fytyrën e vogëlushës së saj Viktoria.

Ajo e ka prezantuar vogëlushen me fansat e saj nëpërmjet disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Fotografitë e publikuarara, Rudina i shoqëron edhe me komente të ëmbla.

Dhjetori ishte sigurisht muaji më i përshtatshëm. Muaji i festave, por dhe muaji i Viktorias e cila është lindur në 28 të vitit të kaluar.

Fotografitë, sigurisht tregojnë një familje të kompletuar dhe të mbushur plot lumturi./a.k/noa.al/