Transmetuar më 04-12-2017, 19:25

Trinjakët me të vërtetë kanë vendosur që babain ta kenë pranë vetes.

I ati në makinë, ndërsa ata të tre e ndjekin pas, duke e lënë pas nënën e tyre e cila xhiron veprimet e tyre.

Babai shkon me makinë pak më larg, pastaj ndalet sepse e sheh që fëmijët e tij nuk ndalojnë së ndjekuri.

Del nga makina dhe pret që ata të vijnë pranë tij, pastaj i merr në përqafim. /k.k/noa.al/