Transmetuar më 04-12-2017, 13:33

Prej disa ditësh mediat rozë shkruajnë se këngëtarja Altuna Sejdiu është në krizë me bashkëshortin e saj Patrisin.

Por këtyre zërave u ka dhënë përgjigje Tuna, e cila ka bërë një postim në Snapchat.

Ajo ka publikuar fotografi ku ajo dhe Patrisi shihen në shtrat me vogëlushin Tian, ku duken të buzëqeshur.

Në këtë mënyrë ajo konfirmon se janë bashkë dhe se janë më se të lumtur.

Më herët gjatë së dielës Patrisi publikoi një portret familjar ndërsa djali mbushte 7 muajsh, ku shkruante “Lumturi”. /a.y/noa.al