Transmetuar më 14-11-2017, 21:19

Ylli Limani dhe 2po2 publikojnë këngën e tyre më të re.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme mban titullin “Dritat”.

Projekti muzikor muzikor mes dy këngëtarëve ishte paralajmëruar kohë më parë, dhe është finalizuar së fundmi edhe me klip.

Teksti i këngës është shkruajtur nga vetë artistët, ndërsa muzika dhe produksioni nga Gzim Lazri.

Për videoklipin ëshët kujdesur “Imagine Films”.

Se si do të pritet nga publiku do e shohim në ditët në vijim./a.k/noa.al/