Transmetuar më 14-11-2017, 10:26

Pamjet që gjeni më poshtë po bëjnë bujë në rrjetet sociale, duke ngjallur një varg polemikash.

Gjithë skena ka ndodhur në muajin korrik në qytetin e Cali, të Kolumbisë.

Gruaja u ndalua nga policia pasi u përfshi në një sherr të dhunshëm, por sapo mbërriti në polici nën efektin e alkoolit ajo nisi të zhvishej.

Por policët në vend që ta ndalonin, nisën të shijojnë shfaqen dhe e filmuan, duke bërë që pamjet të bëjnë xhiron e botës. /a.y/noa.al