Transmetuar më 13-11-2017, 13:00

Imazhet e një vajze të re e cila është zhveshur toples në një stacion policie janë bërë virale në internet duke shkaktuar në të njëjtën kohë edhe polemika dhe indinjatë.

Ngjarja ka ndodhur në muajin korrik në qytetin e Calit të Kolumbi, ku gruaja ishte ndaluar nga agjentët e policisë për shkak se ishte përfshirë në një sherr.

Gjithçka kishte ardhur pasi vajza identiteti i të cilës nuk është bërë i ditur kishte qenë nën efektin e alkoolit.

Pasi është shoqëruar në stacionin policor, duke mos qenë e vetëdijshme shumë për veprimet e saj, vajza ka filluar të zhvishet pa asnjë problem.

Policët të cilët ndodheshin aty, në vend që ta ndalonin që ajo të vazhdonte këtë veprim e kanë lejuar atë madje edhe duke e filmuar skenën. /b.l/noa.al/