Transmetuar më 13-11-2017, 08:19

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar mirëmëngjes me pamje nga parku i Divjakës.

Ai ka publikuar tre fotografi në Facebook, ku shkruan, “Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga pedonalja e re që përshkon parkun e bukur të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë”.

Por qytetarët e kanë “kryqëzuar” me komente, duke e kritikuar pafund.

“Bravo shefi qeverisë tani shpëtuan divjaksit... me këtë shëtitiore? Ngriji çmimin e karotave atë bëj”, shkruan një komentues.

Një tjetër vijon, “Ky këtu flet sikur një prostitutë që thotë se është e virgjër... Shif varfërinë o injorant, shite popullin o injorant e lëri reklamat false në Fb se u bëre më keq se çdo gjë”.

“1.3 milion euro të investuara kot”, shkruan një tjetër. /a.y/noa.al