Transmetuar më 12-11-2017, 18:22

Një i ri shqiptar është konfliktuar me një italian.

Sherri ka degjeneruar në grushte në mes të rrugës në Genoa të Italisë.

Mesa duket i riu nuk ka toleruar dot të sharat e italianit dhe e ka dhunuar këtë të fundit.

Motivi i sherrit nuk është plotësisht i qartë.

Shqiptari, pasi grushton italianin, e kërcënon në italisht (ta tregoj unë qejfin, të vras fare).

Skena është filmuar nga disa italianë dhe është bërë virale

Shihni videon: