Transmetuar më 07-11-2017, 08:44

Një vajzë 20 vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” se është në lidhje me dy vëllezër binjakë, por që asnjëri prej tyre nuk e di një gjë të tillë.

Ajo thotë se i pëlqejnë që të dy dhe nuk e di çfarë të bëjë. 

Rrëfimi i plotë i vajzës: 

Bëj seks me dy vëllezër binjakë dhe asnjëri nga ata nuk e di. Ata janë 22 vjeç, identik në pamje, por krejtësisht të ndryshëm në karakter dhe interesa.

Kam takuar njërin prej tyre në klubin tim të vrapimit.Unë jam 20 vjeç dhe punoj si një kujdestare plazhi në një qendër, por pasi jam ulur gjithë ditën, vrapoj në kohën e lirë.

Ky djalë ishte i shoqërueshëm dhe më dërgoi një natë në shtëpi kur po binte shi. Ne biseduam gjatë në veturën e tij. Fundjavën e kaluar ai më ftoi për të pirë bashkë dhe kaluam mjaft mirë. Më pas u kthyem në banesën time dhe bëmë seks.

Ai ishte i mirë. E dinte si punonte trupi i femrës dhe dinte si të më bënte të ndihem mirë. Ne filluam lidhjen pas kësaj. Dy javë pasi filluam lidhjen ai u kthye në punë. 

Tek e fundit, e dija që ai është në pishinën e notit. Më pas e kuptova që ishte vëllai i tij binjak, por që tha se kishte flokë më të shndritshëm. 

Ndërsa po dilte nga uji, unë po shkoja në pushim dhe isha gati të prezantohesha kur më pyeti ku ishte kafeneja. I thashë se po shkoja dhe se po e prisja tek shkallët që t’i tregoja. 

Ne u ulëm bashkë dhe ai ishte më fisnik se i dashuri im dhe kishte një buzëqeshje të bukur. Ne folëm derisa pimë kafe dhe unë harrova t’i tregoja se isha në lidhje me vëllain e tij.

 Ai më pyeti për emrin dhe më pas filluam të flisnim në Facebook. Ai më ftoi që të dilnim pas punës një natë dhe më ftoi për darkë. 

Ai e përmendi vëllain e tij dhe tha: “Ai më duket është në lidhje por unë nuk kam të bëj diçka me të”. Nuk mund t’i thosha asgjë dhe e ftova atë në banesën time dhe përfunduam në shtrat. 

Unë kam ndjenja edhe për të por nuk e di çfarë të bëj që ta zgjidh këtë situatë. 

Përgjigjia e psikologes: 

Është një rrëmujë e vërtetë dhe vuajtjet më të mëdha janë kur bëhen lidhje të tilla me vëllezër. Ndoshta ata nuk e shohin tani por lidhja e gjakut mes tyre është e fortë dhe mund të thyhet.

Vendos me cilin do të jesh dhe nuk do shkatërrosh lidhjet në familje. Por me cilindo që të zgjedhësh të jesh, duhet t’i tregosh që ke dalë edhe me vëllanë e tij.