Transmetuar më 31-10-2017, 16:46

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 1 nëntor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Në planin sentimental do keni disa probleme sot. Mos u panikoni por qetësohuni dhe flisni më shumë me partnerin/en. Beqarët duhet të merren më shumë me çështjet e dashurisë. Ka mundësi që me financat të keni fat. Gjithsesi qëndroni me këmbë në tokë me shpenzimet.

Demi

Duke qenë se asnjë planet nuk do ndikojë tek jeta juaj në çift pritet një ditë e bukur dhe e mbushur me emocione. Do ndiheni me fat që do keni dikë si partneri/ja pranë. Saturni do i bëjë beqarët më të hapur ndaj takimeve. Situata financiare do jetë e pa stabilizuar. Do iu duhet të hiqni dorë nga disa shpenzime.

Binjakët

Projektet në çift do jenë shumë të favorizuara gjatë kësaj dite. Shprehini secili mendimet dhe më pas vendosni për atë që iu intereson të dyve. Tregohuni edhe pak më të ngrohtë me atë që keni në krah. Beqarët do marrin një propozim shumë të veçantë. Mendohuni mirë. Financat do jenë në gjendje shumë të mirë.

Gaforrja

Për disa prej atyre që janë në një lidhje dita do jetë e vështirë dhe me probleme. Mos e humbni në asnjë moment komunikimin me partnerin/en. Beqarët do jenë të përkëdhelurit e yjeve. Kujdes me operacionet e mëdha financiare. Situata nuk është shumë e qëndrueshme.

Luani

Marrëdhënia me partnerin/en do jetë shumë e mirë. Lëreni pas rutinën dhe provoni gjëra të reja së bashku. Do ndiheni mirë dhe do iu duket sikur do të rilindni. Beqarët do takojnë dikë dhe do e idealizojnë menjëherë. Ky është gabimi më i madh. Periudhë e favorshme për financat.

Virgjëresha

Nuk do iu pëlqejnë aspak detyrimet dhe të zakonshmet në jetën tuaj në çift. Do kërkoni të provoni gjëra të reja që t’iu sjellin më shumë emocione. Kujdes mos tentoni të shikoni dikë tjetër sepse kur ta humbni partnerin/en. Jupiteri do jetë planeti që do ndihmojë beqarët. Financat do dobësohen ndjeshëm.

Peshorja

Humori juaj do të ndryshoje gjatë kësaj dite dhe kjo mund të sjellë probleme me partnerin/en tuaj. Tregohuni të kujdesshëm sepse përndryshe do kaloni një ditë të vështirë. Beqarët do ndihen mirë edhe ashtu si janë. Do e menaxhoni me kujdes buxhetin dhe do tregoheni të matur me shpenzimet.

Akrepi

Ata që janë në çift do jenë më të përkëdhelur nga yjet sot. Dita do jetë shumë e këndshme. Bëni vetëm kujdes mos kritikoni më shumë sesa duhet. Beqarët do kenë mundësi me shumicë për të dalë nëpër takime. Tregohuni sa më të hapur. Në planin financiar tregoheni vigjilentë, mos shpenzoni pa u menduar.

Shigjetari

Jeta juaj në çift mund të jetë e tensionuar sot. Mundohuni ta ndreqni sa me parë sepse në të kundërt situata mund të përkeqësohet më tepër. Tregohuni pak më tolerantë dhe të kuptueshëm. Beqarëve mund t’iu ndryshojë jeta tërësisht falë një takimi impresionues. Financat do mbrohen nga Saturni.

Bricjapi

Edhe pse lidhja juaj është shumë e rëndësishme duhet të merreni pak më shumë me veten dhe familjarët sot. I keni lënë pas dore kohët fundit. Beqarët, edhe pse nuk është në stilin e tyre, do fillojnë aventura, e ardhmja e të cilave nuk dihet aspak. Marsi do influencojë më shumë tek financat. Buxheti do të ekuilibrohet.

Ujori

Gjatë kësaj dite lidhja që keni krijuar do të përforcohet edhe më shumë. Do jeni shumë joshës dhe partneri/ja do ndihet mirë që iu ka në krah. Beqarët nga ana tjetër do kërkojnë pafund dhe do kenë sukses. Financat duhen menaxhuar me shumë maturi. Mos e humbni kthjelltësinë.

Peshqit

Neptuni do influencojë së tepërmi tek jeta juaj sentimentale sot. Do merrni disa vendime në çift të cilat do i japin një tjetër drejtim jetës suaj. Disa mund të kalojnë ndonjë moment të tensionuar. Beqarët duhet të bëjnë kujdes. Hëna do iu bëjë shumë kërkues. Me financat gjërat do shkojnë mirë. /b.l/noa.al/