Transmetuar më 12-10-2017, 20:15

Një çift i cili ka shokuar me veprimin e tyre të turpshëm ka përfunduar në gjykatë.

Daniella Hirst, 28-vjeçe dhe Craig Smith, 31-vjeç kanë dalë para një gjykate në Britaninë e Madhe, pasi akuzohen se kanë bërë seks në ambient publik.

Në video shihet se si çifti bën seks pa e “vrarë” mendjen aspak.

Akti i turpshëm ka ndodhur përpara syve të të gjithë klientëve.

Ata e kanë nisur me seks oral dhe më pas situata ka dalë jashtë kontrollit.

Gruaja në gjykatë ka deklaruar se veprimi ka ardhur për shkak të konsumimit të alkoolit të tepërt.

Për më shumë shihni videon. /a.k/noa.al/