Transmetuar më 12-10-2017, 19:32

Xhesika Ndoj ka realizuar disa këngë e videoklipe, por ajo më tepër njihet për pamjen e saj, daljet publike, jetën personale dhe deklaratat e bujshme që bën në media.

Pavarësisht gjithë atyre që e mbështesin dhe atyre që  e kritikojnë, Xhesika konsiderohet një vajzë shumë seksi dhe simpatike në shoëbizin shqiptar.

Ajo së fundmi ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaqet tejet seksi.

Ajo shfaqet pothuajse gjysëm e zhveshur duke vënë në pah gjoksin e saj.

Kjo nuk është hera e parë që ajo “trondit” rrjetet sociale me foto provokuese./a.k/noa.al/