Transmetuar më 12-10-2017, 00:23

Nje grua ka bere kallezim se eshte fyer e shantazhuar ne telefon nga nje person.

Burimet bejne me dije se 54-vjeçarja ka marre telefonate te shpeshta ditet e fundit nga ky person i cili e ka kercenuar se nese nuk do te pranonte te bente seks me te ne makine, do ti thoshte bashkeshortit te saj dhe familjes se ajo e tradhetonte burrin me komshiun.

Atij i ishte fiksuar keq gruaja ne koke, bejne me dije burimet nga Komisariati i Policisë Vau i Dejës.

Burri me inicialet A.R., vjeç 54, banon në fshatin Kakarriq, Lezhë, kurse gruaja në fshatin Pistull. Po punohet për kapjen e A.R.