Transmetuar më 11-10-2017, 20:23

Një këngë e re është servirur për fansat e muzikës shqiptare.

Dy këngëtarët Kida dhe Fero, kanë realizuar një projekt të përbashkët.

Projekti i realizuar prej tyre mban titullin “Harroj”.

Kënga e realizuar prej tyre është publikuar me videoklip gjatë ditës së sotme.

Se sa do të pëlqehet ky bashkëpunim do e shohim në ditët në vazhdim

Këngën e realizuar prej tyre mund ta dëgjoni dhe shihni më poshtë./a.k/noa.al/