Transmetuar më 11-10-2017, 10:54

Nuk kishte mënyrë më të mirë për të zyrtarizuar lidhjen se sa një foto e ëmbël e çiftit që shpërndan dashuri.

Pas shumë thashethemesh e mohimesh, Elgit Doda dhe Klea Huta më në fund kanë pranuar se janë në një lidhje dhe këtë e kanë bërë me një foto.

Çifti simpatik kanë postuar të dy të njëjtën foto ku Elgiti shfaqet duke puthur Klean në ballë dhe duken më të lumtur se asnjëherë tjetër.

Ka pasur komente të shumta nga fansat dhe kolegët e tyre që e kanë uruar çiftin më të ri të showbizit. Kjo foto nuk i shpëtoi as Noizyt pa komentuar “My g “, ndërsa Çiljeta i ka uruar çiftit të ri dasmë.

Por komenti i Turjan Hyskës ka bërë shumë përshtypje."Qenkeni bashkë ju?", pyet moderatori. Me siguri do ketë qenë ndonjë shaka e Turit, se nuk besojmë se ai nuk ka ditur gjë për këtë lidhje dashurie. /b.l/noa.al/