Transmetuar më 10-10-2017, 09:48

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, prej shumë kohësh është bërë pjesë e botës së showbiz.

Gjithçka për shkak të pamjes së saj dhe formave vërtetë bombastike.

Por mbrëmjen e së hënës ajo ka provokuar keq me anë të një fotografie të publikuar në Instagram dhe Facebook.

Në të ajo shihet me flokët e lagur dhe krejt e zhveshur, ndërkohë që mbulohet pjesërisht me çarçaf. Po ashtu ajo ka publikuar dhe fotografi, ku zbulon dukshëm gjinjtë e saj.

Marina është e njohur për jetën luksoze që bën, veshjet dhe makinat e shtrenjta.

Pak muaj më parë ajo u fejua me një biznesmen, por vetëm pak ditë më pas lajmëruan edhe ndarjen.

Deri më tani Marina nuk ka bërë publike asnjë lidhje tjetër. /a.y/noa.al