Transmetuar më 10-10-2017, 00:10

Reperi i njohur shqiptar nga Kosova Capital T, ka mbajtur një koncert në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe është pritur në mënyrë mjaft të zjarrtë.

Aty ku ishin mbledhur shumë fansa të tij shqiptarë për të dëgjuar idhullin e tyre.

Megjithatë njëra nga fanset nuk është përmbajtur aspak gjatë koncertit duke u shprehur në ekstrem.

Express sjell një video ku ajo thërret nga Capital T duke i thënë atij “ta hangsha k***n”.

Videon e gjeni më poshtë:/a.k/noa.al/