Transmetuar më 08-10-2017, 21:08

Astrologia e njohur Meri, flet për parashikimin e yjeve për muajin Tetor 2017.

Shenjat problematike që kanë një muaj me vështirësi, por ky është dhe muaji i fundit i vështirësive për shenjat e mëposhtme.

Dashi, Peshorja, Gaforrja, Bricjapi.

Këtë të premte në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan, Meri Shehu ishte e ftuar dhe foli mbi shenjat që hasen me telashe gjatë muajit vjeshtor që jemi.

Më shumë detaje jep në videon e mëposhtme, astrologjia e njohur shqiptare, zonja Meri.   Më shumë mbi HOROSKOPIN

Horoskopi sot dhe nesër: