Transmetuar më 07-10-2017, 22:27

Një video e pabesueshme tregon dy burra që tërheqin një krijesë gjysmë njeri gjysmë peshk nga një liqen në Minesota.

Materiali i mëposhtëm ka pushtuar rrjetet sociale dhe reagimet kanë qenë pafund.

Pamjet, të marra nga dëshmitar, tregojnë dy burra me kostume të verdha që ecin drejt një liqeni dhe ngadalë tërheqin një krijesë misterioze nga uji.

Kur sheh këto pamje, të vijnë në mendje sirenat që i kemio parë vetëm në filma.

Bishti  dalë të kujton filmat ‘Disney’, i mbuluar me luspa të gjelbërta.

Videoja prej katër minutash përfundon papritmas kur burrat kthehen dhe vënë re personin që fshihet pas shkëmbinjve. /k.k/noa.al/