Transmetuar më 06-10-2017, 19:33

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin kur një burrë i zhveshur lakuriq, pasi është lidhur pas një shtylle betoni, rrihet brutalisht me një kavo të rrymës elektrike.

Gjithçka ka ndodhur pasi ai kishte tentuar të përdhunonte një vajzë 10-vjeçare, dhe si masë ndëshkimore mori këtë.

I dyshuari, i identifikuar si Kushal Sharma që punon në një lokal të pastrimit kimik, është ndëshkuar nga fshatarët me rrahje brutale me kabllo të rrymës, ku siç shikohet është goditur shumë herë.

Vajza e vogël u shpëtua nga një koleg i aresorit, i cili sapo kishte dëgjuar të qarat e saj kishte vrapuar për ta ndihmuar.

Pasi u rrah me kavon e rrymës elektrike, burri u dhunua edhe me shkopinj druri. /k.k/noa.al/