Transmetuar më 04-10-2017, 21:42

Video e mëposhtme është bërë virale në internet për shkak të përmbajtjes së saj.

Video e publikuar ka marrë mjaft indinjata dhe komente negative ndaj asaj që ndodh.

Në video shihet se si një nënë rreh barbarisht fëmijën e saj të vogël.

Nuk dihet se ku janë filmuar pamjet por ato janë vërtetë të tmerrshme.

Nëna rreh pa mëshirë fëmijën teksa e e hedh dhe e qëllon me shkelm.

Për më shumë shihni vetë videon, nuk është e këshillueshme për të gjithë. /a.k/noa.al/