Transmetuar më 03-10-2017, 19:05

Një grabitës është goditur dhe rrahur barbarisht nga banorët.

Shkopinj, karrige, lopata dhe sende të tjera janë hedhur mbi të, duke i shkaktuar plagë të shumta.

Videoja e publikuar nga rrjeti “Liveleak” tregon momentin se si grabitësi dhunohet barbarisht, ndërsa videoja është filmuar në Brazil më 28 shtator 2017.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në mes të rrugës në një nga qytetet braziliane ky dy burra me motor kishin si synim të kryenin një grabitje.

Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme. /k.k/noa.al/