Transmetuar më 10-09-2017, 20:48

Një vajzë e re ju drejtua mjekëve për tu konsultuar mbi problemin e saj. Amanda Gryce vuan nga një çrregullim i rrallë, i cili i shkakton 50 orgazma në ditë.

Ajo nuk mundet ta kontrrollojë këtë gjendje dhe mund t’i ndodhë kur është e ulur në makinë, në kafe, në dush apo edhe duke ecur në rrugë.

“Nuk është e këndshme, është një torturë. Kam vuajtur shumë derisa ia kam treguar familjes dhe miqve të mi”,- thotë Amanda.

Mjekët e kanë këshilluar Amandën që të mos kryejë marrëdhënie seksuale sepse mund të pësojë ndonjë atak kardiak. /k.k/noa.al/