Transmetuar më 06-09-2017, 19:37

Padyshim që një këlysh pande mund të jetë më i ëmbli në botë.

Vogëlushi ndodhet në një qendër të mbrojtjes kafshëve dhe video e mëposhtme tregon se si rritet ai në ditët e para të lindjes.

Pamjet janë vërtetë të  ëmbla dhe tregojnë se si ai rritet.

Ata vijnë në jetë shumë të vegjël dhe nënat e tyre tregojnë kujdes dhe u japin dashuri.

Për më shumë mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Do mbeteni pa fjalë./a.k/noa.al/