Transmetuar më 05-09-2017, 21:00

Një grup turistësh po vizitonin një kopsht zoologjik, por për pak sa nuk janë befasuar.

Video e mëposhtme tregon momentin kur automjeti me turistë kalon përballë luanëve, por në mes i ndante një kanal i gjerë.

Në këtë moment luani tenton të hidhet drejt turistëve, por pa llogaritur kanalin që i ndante në mes, duke rënë brenda tij.

Video është filmuar nga turistët dhe është hedhur në internet.

Ndërkaq luani tjetër nuk ka bërë asnjë tentativë.

Për më shumë shihni pamjet në videon e mëposhtme./a.k/noa.al/