Transmetuar më 05-09-2017, 17:20

Shpërqendrimet në timon dhe në rrugë mund të shkaktojnë pasoja vërtetë të rënda.

Por videoja që noa.al sjell më poshtë e xhiruar në rrugët e San Paolo në Brazil po bën bujë.

Në të shihet një grup modelesh seksi majë takave të larta, të veshur me tanga dhe mini reçipeta, duke ecur në rrugë me tabela promocioni në duar, duke reklamuar produktet e një dyqani.

Dhe kështu një person duke u hutuar pas tyre as që nuk e pa çfarë kishte përpara, duke u përplasur me mjetin me të cilin udhëtonte.

Gjithë situata u pasua me të qeshurat e kalimtarëve. /a.y/noa.al