Transmetuar më 12-08-2017, 22:20

Yjet janë një faktor i rendësishëm për karakterin e njeriut.

Ky artikull vë në pah se meshkujt më të përsosur, u përkasin këtyre 4 shenjave të horoskopit.

Akrepi – Të vështirë për “tu eshkuar” dhe ndoshta kjo i bën ata edhe më tërheqës. Nëse arrini të fitoni zemrën e këtij mashkulli, keni realizuar ëndrrën tuaj. Janë besnikë dhe respektojnë privatësinë.

Binjakët – Meshkuj me humor dhe tejet harmonikë. Meshkujt e kësaj shenje do ju ndihmojnë të buzëqeshni gjatë jetës. Gruaja për ta qendron në vend të parë. Janë tepër të përkushtuar.

Gaforrja – Njihen si meshkuj seriozë dhe me moral. Nuk abuzojnë kurrë me gruan dhe nuk durojnë dhunën në familje. Si bashkëshortë të devotshëm dhe familjarë, i përkushtohen shumë edhe fëmijëve.

Peshorja – Janë meshkuj të dhënë pas romancës dhe dashurisë. Bëjnë të pamundurën që ta bëjnë partneren të lumtur. E adhurojnë buzëqeshjen në fytyrën e gruas. Mos i humbisni meshkujt e peshores. Janë tejet xhentilë./a.k/noa.al/