Transmetuar më 12-08-2017, 14:55

Ato që kanë dhunuar burrin janë bashkëshortja dhe e dashura e tij, të cilat nuk kursyen as karrige për ta rrahur atë.

Gjithçka ka ndodhur në mes të rrugës dhe në prani të shumë personave të tjerë. Dyshohet se shkak i këtij incidenti, ka qenë tradhëtia e burrit.

Video e kaosit është filmuar në një lagje banimi nga dëshmitarët, përfshirë edhe fëmijë, të cilët kanë shijuar ‘shfaqjen’ në maksimum dhe qeshnin me atë që po ndodhte.

Sipas shpjegimit të videos të postuar në Weibo, gruaja me të zeza ishte bashkëshortja ndërsa ajo me të zeza e dashura.

Burri u përpoq që ti ndalte dhe të luftonte por pa sukses, pasi përfundoi nudo në mes të rrugës. /k.k/noa.al/