Transmetuar më 11-08-2017, 17:41

Rita Ora pritet të publikojë albumin e saj të ri, në shtator.

26 vjeçarja me origjinë shqiptare paralajmëroi se do të ketë shumë bashkëpunime me artistë të tjerë në këtë album.

Dhe bashkëpunimi i parë është ai, me Dj Aviccin.

Së bashku kanë sjellë këngën e quajtur “Lonely Together”.

Vetëm në pak orë, kënga ka arritur në 257,556 shikime në You Tube.