Transmetuar më 11-08-2017, 13:36

Moderatori Ermal Mamaqi dhe reperi Noizy pritet të vijnë me një bashkëpunim muzikor i cili pritet të kthehet në hit.

Ka qenë Ermali ai i cili publikoi një fotografi në Facebook, për të zbuluar bashkëpunimin.

Në fotografi Ermali shihet me birrë në dorë, ndërsa Noizy me një shishe ujë.

Ermali lajmëron se një hit i ri do të dalë së shpejti ndërkohë që publikon dhe një pjesë të tekstit.

“New Hit coming Soon...

Eci rond ti mos e krruj

s’bëjmë transport po s’bëri bujë

puna pastër s’ka të huj

birrë ujë, birrë ujë, birrë ujë... /a.y/noa.al