Transmetuar më 11-08-2017, 09:59

Modelja shqiptare Vildane Zeneli, e cila ka fituar famë prej formave të saj të bëshme, së fundmi lë pa fjalë me disa fotografi të postuara në Instagram.

Ajo shfaqet mjaft e nxehtë e fotografuar me të brendshme të zeza në formë trupore dhe me çizme që shkojnë deri sipër gjurit.

Një fotografi e saj bëhet mjaft e nxehtë, për shkak se të brendshmet në pjesën e poshtme janë transparente, duke treguar shumë nga pjesët intime.

Mirëpo duket se Vildane nuk e ka aspak problem, teksa pozon provokueshëm.

Bukuroshja brune bën që mediat rozë të flasin shpesh për të, për shkak të formave shpërthyese. /a.y/noa.al