Transmetuar më 10-08-2017, 13:27

Kantautori i njohur Flori Mumajesi ka bërë një deklaratë me fjalë të mëdha lidhur me gjë që ka shumë rëndësi në jetën e tij.

Ai thotë se mund të mos ketë lindur me këmishë, por thotë se është i bekuar.

“Mund të mos kem lindur me këmishë! (me fat) Por një gjë është e sigurt, jam përqafuar me muzikën në dëgjimin e parë... Bekuar që të kam dhe je aty gjithmonë për mua. Muzikës #music”, shkruan Flori në Instagram.

Këngëtari është përfolur shumë herë për lidhje dashurie, por nuk është konfirmuar asnjëherë prej tij.

Ai herë pas here, falënderon herë pas here Zotin për gjithë sa ka. /a.y/noa.al