Transmetuar më 10-08-2017, 12:46

Sara Hoxha vijon pushimet sa në det dhe në pishina, duke u relaksuar pa fund.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një fotografi me bikini hipur në një mjellmë në pishinë.

“Kjo është ndoshta fotografia e mjellmës së njëqindtë që do ta shihni këtë verë”, shkruan Sara.

Mjellma e detit është hiti i kësaj vere, dhe trashëgimtarja e Top medias, nuk i ka rezistuar tundimit.

Sara është rikthyer në formë të mirë trupore pas lindjes së djalit të saj, ndërsa këtë vit i kanë shijuar pushimet bashkë me të voglin. /a.y/noa.al