Transmetuar më 09-08-2017, 22:40

Robert Berisha publikon këngën e tij më të re.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme, mban titullin “Margarita”.

Projekti më i ri muzikor nga Roberti shoqërohet me videoklip interesant dhe ka ritme verore.

Kënga vjen pak kohë pas bashkëpunimit të tij me bashkëshorten Nora Istrefi.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha u bënë bashkë në një duet, duke realizuar këngën e tyre “S’ka inatë”.

Këngën e publikuar sot nga Roberti, “Margarita” mund ta dëgjoni më poshtë./a.k/noa.al/