Transmetuar më 09-08-2017, 20:19

Këngëtari i njohur i muzikës rep, Agon Amiga, publikon këngën e tij më të fundit.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme mban titullin “Po du”.

Kënga shoqërohet me videoklip dhe këngëtari vjen solo në këtë projekt muzikor.

Reperi e kishte paralajmëruar projektin e ri muzikor pak ditë para publikimit.

Teksti i këngës është shkruajtur nga vetë reperi Agon Amiga & Tim.

Videoklipi i këngës është realizuar nga XL Films.

Këngën e publikuar para pak orësh mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme./a.k/noa.al/