Transmetuar më 16-07-2017, 20:43

Video e mëposhtme tregon momenton kur një vajzë adoleshente në Shtetet e Bashkuara të Amerikës filmon babain e saj në makinë duke kënduar.

Babai i vajzës ka mahnitur me performancën dhe zërin e tij duke kënduar si një profesionist i vërtetë.

Ajo e ka shpërndarë videon në Youtube duke marrë qindra e mijëra klikime dhe shumë komente.

E keni më poshtë:/a.k/noa.al/