Transmetuar më 13-07-2017, 08:57

Moderatorja simpatike, Luana Vjollca nuk ka pasion vetëm ekranin, por vitet e fundit edhe muzikën. Ditën e djeshme, bukuroshja ka publikuar këngën më të re, me titull “Benzina”.

Këshnga është pitur mirë, dhe ka marrë qindra mijëra klikime.

Këngës i është bashkangjitur edhe një videoklip, në të cilin Luana si gjithmonë shfaqet mjaft tërheqëse.

“Benzina” është një këngë ritmike verore, e cila pritet të pëlqehet nga fansat e Luanës. /k.k/noa.al/