Transmetuar më 12-07-2017, 19:49

Prindërit e një vajze të vogël kanë vendosur kamerat e sigurisë në banesën e tyre të cilat kanë kapur një fenomen të çuditshëm paranormal të filmuar në ambientet e shtëpisë.

Në videon më poshtme shihet vajza e tyre e vogël e cila përndiqet nga një fantazmë.

Sipas Daily Mail, pamjet e kësaj videoje janë duke bërë xhiron e botës përmes shpërndarjeve në rrjetet sociale.

Në fillim shihet vajza e vogël e cila luan me kukullat e saj, por një prej lodrave të saj pak më tej lëviz kokën vetë.

Por kjo nuk është asgjë në krahasim me atë se çfarë ndodh pak më vonë në një dhomë tjetër, teksa vajza është duke vizatuar.

Letrat fillojnë të lëvizin vet, sikur fryn erë dhe më pas çdo send që ndodhet mbi tavolinë rrëzohet poshtë.

Për të kuptuar më shumë mjafton të ndiqni videon që me të vërtetë mund të cilësohet shokuese./a.k/noa.al/