Transmetuar më 12-07-2017, 18:30

Një nga pasagjerët e avionit të ‘Virgin Atlantic’ në Virginia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës nuk rezistoi dot.

Ai filmoi gjithçka këtë 3 korrik, teksa ndodhej në avion dhe disa lëvizje të pazakonta i tërhoqën vëmendjen.

Në videon që noa.al sjell më poshtë, shihet një vajzë që del nga banja, në të cilën është edhe një djalë.

Gjithçka krijon idenë se mes tyre ka pasur marrëdhënie seksuale, duke parë edhe pamjen e kënaqësisë së djalit.

Videoja përfundoi në rrjetet sociale dhe u përhap me shpejtësi. /a.y/noa.al