Transmetuar më 13-06-2017, 22:48

Para disa ditësh në media të ndryshme në botë dhe në rrjetet sociale, qarkulloi një lajm dhe u publikua një video ku një çift nga Britania e Madhe, bënë seks në një avion të linjës “Ryanair”.

Pasagjerët e “Ryanair” u shokuan me skenat që panë gjatë fluturimit nga Manchesteri për në Ibiza.

Por si qendron e vërteta e tyre? A ishin ata vërtetë të fejuar? Në fakt në lajmet më të fundit,shkruhet se ata nuk ishin çift por sapo ishin njohur me njëri tjetrin.

Mediat shkruajnë se djali pret të bëhet baba me një tjetër femër e cila është shtatzënë në muajin e gjashtë.

Gjithashtu edhe vajza ishte një pasagjere e zakonshme që fillimisht ka hezituar por më pas e ka lëshuar veten për të kryer seks në avion me babain e ardhshëm që e njohu rastësisht, në sytë e të gjithëve.

Dëshmitarë në avion kanë deklaruar se babai i ardhshëm bërtsite në avion duke thënë: A ka ndonjëri prezervativ këtu?

Më poshtë është video që u filmua nga pasagjerët dhe u publikua në internet.

Video u bë menjëherë virale./a.k/noa.al/