Transmetuar më 24-05-2017, 12:57

Me një Snapdragon 660 CPU, ekran 5.5 “Full HD, kamerën e pasme të pajisur me sensorë të Sony IMX258, 3GB RAM dhe të gjitha në drejtimin e sistemit operativ Android 7.1.1 Nougat.

Estetikisht, thuhet se shfaqet një kornizë metalike dhe mund të gjendet në tre ngjyra të ndryshme.

Ngjyrat në të cilat pritet të debutohet pajisja janë e kaltërta, e zeza dhe ngjyra e bardhë. Për më shumë, mund të shikoni videon e mëposhtme për të parë konceptin e ri.