Transmetuar më 18-05-2017, 12:38

Gjin Gjoni, gjyqtar i Kolegjit Zgjedhor ka shkuar në seancë me një veshje të veçantë, që të sjell në vëmendje filmat me kaubojsë.

Ky i fundit është shfaqur në Gjykatën e Apelit thuajse ‘i maskuar’ me një kapelë të bardhë dhe syze.   Fotoja ka bërë bujë në rrjetet sociale. Tani, ekskluzivitetin për të qenë ‘kaubojs’ nuk e ka vetëm deputeti Eduard Ndocaj. /k.k/noa.al/