Transmetuar më 15-05-2017, 10:25

Një video spektakolare e realizuar nga disa turistë, të cilët sjellin një pamje unike nga Mauritius parë nga lartë.

Në videon që noa.al sjell më poshtë mund të shihet ujëvara nënujore, e cila krijon iluzionin sikur rrjedh uji nën det.

Filmimi u xhirua gjatë muajit mars dhe sjell pamjet nga shteti- ishull i cili ndodhet në Oqeanin Indian. /a.y/noa.al