Transmetuar më 19-04-2017, 21:58

Video e mëposhtme tregon një foshnje që një vit më parë erdhi në jetë 3 muaj e gjysmë para kohe.

Foshnja e vogël, arriti të mbijetojë falë kujdesit mjekësor.

Sot ai është 1 vjeç dhe mamaja është shumë e lumtur.

Shihni videon se si duket ai në moshën 1-vjeçare./a.k/noa.al/